Projekt mozaiki

Poniedziałek, Czerwiec 28, 2021, 09:31 | Brak komentarzy »

XIII Niedziela zwykła

27 czerwca 2021 r.

1. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.00 będzie wystawieni Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.
  2. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. o 7.30 zostanie odprawiona w kościele, po Mszy św. odmówimy Różaniec.
  3. Z inicjatywy Rycerzy św. Jana Pawła II w przyszłą niedzielę 4 lipca w godzinach od 10 do 14 przy naszej parafii będzie krwiobus. Zapraszamy do oddania krwi, aby rotować ludzkie życie.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 7.30 i 9.30 będzie spowiadał ks. Dariusz Buksik salezjanin, o 12.00 odprawi Msze św.
  5. Decyzją władz zakonnych s. Katarzyna Walaszko zostaje przeniesiona na inna placówkę. Dziękuję Siostrze za bardzo dobrą pracę w szkole jako katechetki, a także za prowadzenie wspólnoty Misji św. Teresy dla dzieci przy naszej Parafii.
  6. Dziękują p. Markowi za wykonane prace na terenie przykościelnym.
  7. Na stoliku wyłożona jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Miłujcie się. W zakrystii jest miesięcznik Różaniec – podwójny numer, wakacyjny.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Dziękczynna za łaskę powołania, za otrzymane dary Ducha Świętego w całym życiu z prośbą o dalsze błogosławieństwo i wytrwanie w wierności Boga do śmierci dla siostry Jadwigi Lachowskiej

30  czerwca

+ za zmarłą siostrę Emilię