Sobota, Luty 24, 2024, 16:51

II Niedziela Wielkiego Postu

25 lutego 2024 r.

1. We wtorek po Mszy świętej wieczornej zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej – te osoby, które mogą zapraszam najpierw na Mszę św. i po Mszy św. odbędzie się spotkanie na plebanii.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek będzie możliwość spowiedzi od godz. 16.30 – przed Drogą Krzyżową. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi zostanie odprawiona w kaplicy Sióstr o 7.30, po Mszy św. odmówimy Różaniec.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.30 zapraszam na spotkanie w kościele dzieci, które przygotowują się do I Komunii świętej.

4. W przyszłą niedzielę na Mszach św. o 7.30 i 9.30 będzie spowiadał ks. Dariusz Buksik salezjanin, o 12.00 odprawi Mszę świętą.

5. W przyszłą niedzielę przypada 17 rocznica wyboru Kardynała Kazimierza Nycza na Metropolitę Warszawskiego, a 4 marca dzień jego imienin. Na zakończenie Mszy św. o godz. 12.00 odśpiewamy Hymn Ciebie Boga wysławiamy. Polecam Księdza Kardynała modlitwie wiernych.

6. Jeszcze tylko w tym tygodniu przyjmowane są zgłoszenia na wakacyjne wyjazdy Misji św. Teresy dla dzieci i młodzieży: wyjazd dla młodzieży planowany jest od 28 czerwca do 5 lipca w ośrodku „Astur”, miejscowość Okuninka koło Włodawy; natomiast wyjazd dla dzieci od 22 do 29 lipca w Ośrodku Leśny Dwór koło Ełku. Zgłoszenia można składać do p. Agnieszki, która prowadzi Misję św. Tereski lub wrzucić do parafialnej skrzynki pocztowej. Szczegółowe informacje o wyjazdach znajdują się na stronie internetowej Parafii oraz na stronie Misji św. Tereski.

7. Na stoliku wyłożona jest prasa katolicka.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

26  lutego