Różaniec Do Granic Nieba

https://rozaniecdogranic.pl/ dlaczego-Rozaniec-Do-Granic- Nieba

Poprzez przebłaganie Boga, za grzech zabijania nienarodzonych i wynagrodzenie cierpienia, jakiego doznały dzieci nienarodzone pragniemy ratować Polskę i świat przed konsekwencjami grzechów. Konsekwencje stają się coraz bardziej widoczne i dotykają nas coraz bardziej.

Pamiętacie Różaniec Do Granic sprzed 3 lat? Dzisiaj nie mniej niż wtedy potrzebna jest nasza wspólna modlitwa i pokuta. Ponownie organizujemy ogólnopolskie wydarzenie modlitewne, żeby zmienić bieg historii, powstrzymać zło i wymazać skutki naszych grzechów.

Jak to robimy?

Wspólnie. Jak Izrael na kartach Biblii, jak nasi przodkowie przez wieki.
Od 01 do 08 listopada, w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych.

1. Pokutujemy za wszystkie grzechy aborcji dokonane w Polsce.

2. Prosimy dusze czyśćcowe o modlitwę, ofiarowujemy odpusty.

3. Przepraszamy dzieci nienarodzone, przyjmujemy je do naszych rodzin i prosimy o modlitwę za nas.

Owocem tej wielkiej modlitwy Polaków może być przywrócenie nadziei, wiary i przyjęcie pokoju Bożego.

Zachęcam Parafian do podjęcia tej inicjatywy modlitewnej. Na stronie internetowej Różaniec do Granic Nieba są dalsze informacje. Jako Parafia przystępujemy oficjalnie do tej inicjatywy – codziennie od 1 do 8 listopada będzie odmawiany w tej intencji Różaniec w Kościele (w takim porządku jak w październiku: od poniedziałku do soboty o godz. 17.15, a w niedziele po Mszy świętej o godz. 12.00.
Ks. Ludwik Nowakowski
Piątek, Wrzesień 25, 2020, 20:16

XXVI Niedziela Zwykła

27 września 2020

1. W tym tygodniu w czwartek rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Nabożeństwa będą odprawiane w kościele od poniedziałku do soboty o godzinie 17.15. Natomiast w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00.
  2. Pierwsza Komunia św. dzieci klasy 3 planowana jest 8 maja w sobotę o godzinie 12.00.
  3. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Spowiedź będzie od godziny 17.00 - podczas odmawiania Różańca.
  4. W sobotę, z racji I Soboty miesiąca, Msza św. o godz. 7.30 zostanie odprawiona w kościele. Po Mszy św. odmówimy Różaniec – dlatego nie będzie w tym dniu nabożeństwa o 17.15.
  5. Na stoliku wyłożona jest prasa katolicka: Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość niedzielny na październik, w zakrystii numer miesięcznika Różaniec na październik.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

28 września 2020