Sobota, Październik 1, 2022, 22:04

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

2 października 2022 r.

1. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w kościele w dni powszednie o godzinie 17.15, a w niedzielę po Mszy świętej o godz. 12-ej. Dzieci otrzymują plansze, na które będą przyklejać obrazki. Młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania, uczestniczy w nabożeństwach różańcowych przynajmniej dwa razy w tygodniu.

2. W pierwszy czwartek miesiąca Msza św. wieczorna będzie o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie. Zapraszam szczególnie wszystkie osoby modlące się w Misji św. Teresy. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00.

3. W sobotę 8 października odbywa się w Niepokalanowie doroczne Święto Misji św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Początek spotkania o godz. 10.30. W programie Msza święta, katechezy, adoracja Najświętszego Sakramentu, gry i zabawy. Zapraszam szczególnie osoby modlące się w Misji św. Teresy.

4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30, odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

5. Ks. Dariusz Buksik salezjanin będzie spowiadał za tydzień w niedziele 9 października na Mszy św. o godz. 7.30 i 9.30, o 12.00 odprawi Mszę św.

6. Na stoliku wyłożona jest prasa katolicka; Gość Niedzielny jest w cenie 8 zł, Niedziela 10 zł i dodatkowe wydanie okolicznościowe Gościa Niedzielnego o św. Faustynie w cenie 12 zł. W zakrystii jest miesięcznik Różaniec w cenie 10 zł.

3  października

+ za zmarłe Siostry, Rodziców i krewnych Sióstr oraz zmarłych dobroczyńców Domu

+ Marka Górniaka intencja po pogrzebie

4  października