Witamy na stronie

Parafii Rzymskokatolickiej
N.M.P. Wspomożenia Wiernych

 



Zaproszenie na wyjazd dla młodzieży

Zapraszamy młodzież od 13 roku życia na wyjazd wakacyjny organizowany przez Misję św. Teresy, na który mogą jechać także osoby nie należące do Misji. Będzie to wypoczynek połączony z modlitwą – podczas wyjazdu odprawiana  jest codziennie Msza święta.
Jedziemy na Kaszuby w dniach od 17 do 24 sierpnia 2020 r.
Zatrzymamy się w Ośrodku Wypoczynkowym „Kormoran” nad jeziorem Sudomie (www.owkormoran.com; adres: Sycowa Huta 71, 83-406 Wąglikowice) – czyste jezioro, piękny las, boisko do piłki nożnej i plażowej, plaża z ratownikiem. W drodze na Kaszuby odwiedzimy Toruń. W trakcie wyjazdu planujemy wycieczkę do  Kościerzyny, do aquaparku, rejs statkiem, zwiedzanie fabryki porcelany Lubiana i inne atrakcje.
Przewidywany całkowity koszt wyjazdu 970 zł. Młodzież z naszej parafii zostanie dofinansowana ze środków parafialnych – czyli odpłatność będzie mniejsza (wysokość dofinansowania będzie zależna od ilości zgłoszonych osób).
Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt ze mną najpóźniej do niedzieli 23 lutego 2020 r.
Ks. Ludwik Nowakowski  

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kanałem ks. prof. Mieczysława Nowaka na serwisie You Tube

https://www.youtube.com/channel/UC2-EsavQwUxC_Yx1pf9EwIw

Plan Kolędy 2020

Nowe rodziny pragnące przyjąć w swoich domach kapłana z wizytą duszpasterską proszone są o wcześniejsze zgłoszenie swojego adresu w zakrystii w celu przygotowania karty kolędowej.

1 stycznia (środa) po południu – Wspólnota Sióstr Rodziny Maryi.

 
2 stycznia (czwartek) od godz. 15.00 – Siestrzeń (Władysławów): ul. Poranna, Grzybowa, Nadrzeczna, Jaskółcza, Botaniczna, Wierzbowa, Szyszkowa i Objazdowa, Żelechowska 8, Przy Trasie 5 i 7 (rozpocznę od ul. Porannej).
 
3 stycznia (piątek) od godz. 15.00 – Siestrzeń: ul. Rozalińska, Rubinowa, Wiśniowa, Usługowa (rozpocznę od ul. Rozalińskiej w kierunku trasy).
 
4 stycznia (sobota) od godz. 10.00 – Siestrzeń: ul. Nad Lasem, Sosnowa, Stepowa, Leszczynowa, Klonowa, Mokra, Akacjowa, Skrajna; potem ul. Kwiatowa, Grodziska, Krótka.
 
6 stycznia (poniedziałek) Kostowiec: od godz. 16.00 ul. Nauczycielska.
 
7 stycznia (wtorek) od godz. 15.00 – Urzut: ul. Strumykowa, Lazurowa, Cykad, Dymarkowa, Al. Katowicka 342, 344, 354A i 358 (rozpocznę od ul. Strumykowej).
 
8 stycznia (środa) od godz. 15.00 – Urzut: ul. Promyka, Polna, Olszowa, Zgodna, Pistacjowa (rozpocznę do ul. Olszowej, w kierunku trasy).
 
9 stycznia (czwartek) od godz. 15.00 – Urzut: ul. Baletowa i Echa Leśne.
 
10 stycznia (piątek) od godz. 15.00 – Urzut: ul. Ekologiczna, Al. Katowicka 293, Dobra.
 
11 stycznia (sobota) od godz. 10.00 – Urzut: ul. Łączna, Różana, Chabrowa, Dzika, Sosenki, Żonkilowa (rozpocznę od ul. Łącznej)
 
13 stycznia (poniedziałek) od godz. 15.00 – Urzut: ul. Malownicza, Żniwna i Magiczna.
 
14 stycznia (wtorek) od godz. 15.00 – Urzut: ul. Bielińska, Jesienna, Wiklinowa, Al. Katowicka numery nieparzyste (rozpocznę od ulicy Bielińskiej od strony Młochowa).
 
15 stycznia (środa) od godz. 15.00 – Rozalin: ul. Przemysłowa (rozpocznę od ul. Młochowskiej w kierunku kościoła).
 
16 stycznia (czwartek) od godz. 15.00 – Rozalin: ul. Daniewice, Przyjazna.
 
17 stycznia (piątek) od godz. 15.00 – Rozalin: ul. Krakowiańska, Rekreacyjna, Wypoczynkowa,  Letniskowa i Pałacowa.
 
18 stycznia (sobota) od godz. 14.00 – Rozalin: ul. Parkowa, Piaskowa, Zabytkowa, Rzewuskiej (rozpocznę od ul. Parkowej).
 
20 stycznia (poniedziałek) od godz. 15.00 – Rozalin: ul. Kawalerska i Zajączka (rozpocznę od strony ul. Młochowskiej). 
 
21 stycznia (wtorek) od godz. 15.00 – Rozalin: ul. Kolorowa (od końca ulicy w kierunku ul. Młochowskiej). 
 
22 stycznia (środa) od godz. 15.00 – Rozalin: ul. Młochowska od Siestrzeni do ul. Przemysłowej i ul. Sarny (rozpocznę od ul. Młochowskiej od strony Siestrzeni).
 
23 stycznia (czwartek) od godz. 15.00 – Rozalin: ul. Młochowska druga część (rozpocznę do strony Młochowa).
 
24 stycznia (piątek) od godz. 15.00 – Rozalin: ul. Limonki, Rukoli, Winogronowa.
 
25 stycznia (sobota) od godz. 10.00 – Urszulin.
 
27 stycznia (poniedziałek) od godz. 15.00 – Rozalin: ul. Urocza, Migdałowa,  Jagodowa, Chmielna, Żytnia.
 
28 stycznia (wtorek) od godz. 15.00 – Rozalin: ul. Grzybowa.
 
29 stycznia (środa) od godz. 15.00 – Rodziny nieobecne we wcześniej wymienionych terminach - proszę o zgłoszenia w zakrystii.
 
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz