Niedziela, Wrzesień 15, 2019, 15:32

XXIV Niedziela zwykła

15 września 2019 r.

1. Dziś przeżywamy odpust parafialny z racji święta patrona naszej świątyni św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego. Po Mszy świętej o godzinie 12.00 będzie procesja wokół kościoła, a później możliwość oddania czci relikwiom Świętego przez ucałowanie. Kazania na wszystkich Mszach świętych głosi Proboszcz z Młochowa ks. Roman Tupaj. Tacę z całej niedzieli oddamy jako ofiarę na budowę kościoła w Młochowie.
  2. W środę o godzinie 8.00 odprawiona zostanie w kościele Msza święta o za uczniów i nauczycieli szkoły w Kostowcu – z racji święta jej Patrona św. Stanisława Kostki. Zapraszam wszystkich, którzy mogą uczestniczyć w tej uroczystości.
  3. Na stoliku jest wyłożona prasa katolicka. W zakrystii jest kolejny numer miesięcznika Egzorcysta.

Poniedziałek     16 IX

+ ks. Stefana Zembrzóskiego

Pogrzeb: + Władysław Smoliński

+ Wincentego Pycia w 40 rocz. śmierci

Wtorek             17 IX

Za wstawiennictwem św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego o Bł. Boże dla Sióstr i ich Rodzin, dla podopiecznych, współpracowników i dobroczyńców Domu.

Środa                18 IX

O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Rodziny Miałkowskich

O błogosławieństwo Boże dla szkoły w Kostowcu w dniu jej patrona św. Stanisława Kostki

Czwartek          19 IX