Różaniec Do Granic Nieba

https://rozaniecdogranic.pl/ dlaczego-Rozaniec-Do-Granic- Nieba

Poprzez przebłaganie Boga, za grzech zabijania nienarodzonych i wynagrodzenie cierpienia, jakiego doznały dzieci nienarodzone pragniemy ratować Polskę i świat przed konsekwencjami grzechów. Konsekwencje stają się coraz bardziej widoczne i dotykają nas coraz bardziej.

Pamiętacie Różaniec Do Granic sprzed 3 lat? Dzisiaj nie mniej niż wtedy potrzebna jest nasza wspólna modlitwa i pokuta. Ponownie organizujemy ogólnopolskie wydarzenie modlitewne, żeby zmienić bieg historii, powstrzymać zło i wymazać skutki naszych grzechów.

Jak to robimy?

Wspólnie. Jak Izrael na kartach Biblii, jak nasi przodkowie przez wieki.
Od 01 do 08 listopada, w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych.

1. Pokutujemy za wszystkie grzechy aborcji dokonane w Polsce.

2. Prosimy dusze czyśćcowe o modlitwę, ofiarowujemy odpusty.

3. Przepraszamy dzieci nienarodzone, przyjmujemy je do naszych rodzin i prosimy o modlitwę za nas.

Owocem tej wielkiej modlitwy Polaków może być przywrócenie nadziei, wiary i przyjęcie pokoju Bożego.

Zachęcam Parafian do podjęcia tej inicjatywy modlitewnej. Na stronie internetowej Różaniec do Granic Nieba są dalsze informacje. Jako Parafia przystępujemy oficjalnie do tej inicjatywy – codziennie od 1 do 8 listopada będzie odmawiany w tej intencji Różaniec w Kościele (w takim porządku jak w październiku: od poniedziałku do soboty o godz. 17.15, a w niedziele po Mszy świętej o godz. 12.00.
Ks. Ludwik Nowakowski
Sobota, Październik 10, 2020, 22:29

XXVIII Niedziela Zwykła

11 października 2020

1. Dzisiaj obchodzimy kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia – na stypendia dla ubogiej młodzieży. Po Mszy św. o godz. 9.30 zapraszamy na program muzyczno-literacki w wykonaniu naszej scholii.
  2. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w kościele od poniedziałku do soboty o godzinie 17.15. Natomiast w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00. W październiku z racji nabożeństw różańcowych w dni powszednie w kościele codziennie odprawiana jest Msza św. o godz. 18.00.
  3. Zapraszam ministrantów i wszystkich innych członków służby liturgicznej na spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 w kościele.
  4. W przyszła niedzielę obchodzimy dzień misyjny. Pamiętajmy w modlitwie o misjonarzach. Ofiary zbierane na tacę tego dnia przeznaczone będą na misje.
  5. Pamiętajmy o przepisach ochrony przeciw wirusowej – o noszeniu maseczek i dezynfekcji rąk przy wejściu na świątyni.
  6. Na stoliku wyłożona jest prasa katolicka: Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość niedzielny na październik, a także nasze pisemko parafialne FILUŚ, w zakrystii są miesięczniki Różaniec i Egzorcysta. W Niedzieli jest m.in. ciekawy artykuł o nowym błogosławionym, którego Papież Franciszek dziś w Asyżu wynosi na ołtarze, Carlo Acutisie.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Rodziny Maryi

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Gabrysi w 14 rocz. urodzin

O dary Ducha Świętego dla Olgi w dniu urodzin

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Leona w 7 rocz. urodzin

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla s. Jadwigi Lemańskiej w dniu imienin

+ Krzysztofa Gałeckiego w 1 rocz. śmierci

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla s. Jadwigi Lachowskiej w dniu imienin

+ Bogusława Komorowskiego w 26 rocz. śmierci

Za wstawiennictwem św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego o Boże łaski dla Sióstr Zgromadzenia Rodziny Maryi, ich rodzin, podopiecznych, współpracowników i darczyńców Domu.

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Barbary i Artura w 40 rocz. ślubu i o zdrowie i opiekę Bożą dla ich rodziny

XXIX NIEDZIELA Zwykła

+ Jana i Mariannę oraz zmarłych z rodzin Sapijaszko i Maślewskich