Sobota, Styczeń 21, 2023, 21:10
III Niedziela zwykła
22 stycznia 2023 r.

1. Trwa wizyta duszpasterska. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu przyjęły mnie po kolędzie. Dziękuję za składane ofiary. Rodziny, które chcą przyjąć kapłana wpisują na kartce swoją ulicę i numer domu i wrzucają kartkę do puszki wystawionej na stoliku pod chórem. Będę dzwonił tylko do rodzin, które w ten sposób zadeklarowały chęć przyjęcia wizyty duszpasterskiej. W sobotę, 28 stycznia, od godziny 10.00 najpierw będzie kolęda na ul Kolorowej i Pawiej, a później pojadę na dodatkowe zgłoszenia.

3. Misja św. Teresy zaprasza na dwa wyjazdy wakacyjne: Dla dzieci w lipcu oraz dla młodzieży (od 13 roku życia) w sierpniu.

Wyjazd dla dzieci odbędzie się w dniach 10-17 lipca z zakwaterowaniem w Ośrodku „Leśny Dwór” k/ Ełku, nad Jeziorem Selmęt Mały.

Młodzież zapraszamy w dniach 4-11 sierpnia na Mazury do ośrodka "Perkoz" położonego nad Jez. Pluszne w pobliżu Olsztynka.

Koszt każdego z wyjazdów już z uwzględnieniem dofinansowania z naszej parafii to 1300zł dla osób modlących się w Misji św. Teresy. Dla innych osób chętnych – 1400zł. Podpisane zgłoszenia indywidualne uczestników z naszej parafii zbieramy do piątku - 3 lutego, następnie dokonamy zgłoszenia całej grupy. Chętnych zapraszam do kontaktu. Zapisy koordynuje pani Agnieszka Afek, która prowadzi naszą grupę Misji św. Teresy dla dzieci i młodzieży.

1. Plan kolędy w tym tygodniu:

23 stycznia poniedziałek od godz. 17:00, Rozalin: Grzybowa i Urocza.

24 stycznia wtorek od godz. 17:00, Rozalin: Daniewice, Przyjazna.

25 stycznia środa od godz. 17:00, Rozalin: Migdałowa, Jagodowa, Chmielna, Żytnia.

26 stycznia czwartek od godz. 17:00 , Rozalin: Limonki, Rukoli, Winogronowa.

27 stycznia piątek od godz. 17:00, Rozalin: Przemysłowa.

28 stycznia sobota od godz. 10:00, Rozalin: Kolorowa, Pawia oraz dodatkowe zgłoszenia – rodziny, które wcześniej były nieobecne.

23  stycznia

24  stycznia

+ Mariana Perowicza w 2 miesiące po śmierci

25  stycznia