Niedziela, Listopad 10, 2019, 11:32

XXXII Niedziela zwykła

10 listopada 2019 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Sudan Południowy - Przemilczane cierpienie.” Módlmy się za prześladowanych chrześcijan.
  2. W poniedziałek obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msze święte w tym dniu zostaną odprawione o 7.30 w kaplicy i o 9.30 w kościele – w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. za Ojczyznę zapraszamy na program artystyczny w wykonaniu naszej scholii i młodzieży.
  3. We wtorek na Mszy świętej o godzinie 18.00 ks. bp. Rafał Markowski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Otoczmy młodzież naszą modlitwą.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 9.30 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej.
  5. Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje rekolekcje dla rozeznających powołanie. Szczegółowe informacje można znaleźć na ulotkach (przy prasie) i plakacie przed kościołem, a także na stronie internetowej Seminarium.

Poniedziałek     11 XI

(w kaplicy) + Grzegorz Sadowski int. po pogrzebie

(w kościele)  Za Ojczyznę

Wtorek               12 XI