Poniedziałek, Grudzień 2, 2019, 08:16

I Niedziela Adwentu

1 grudnia 2019 r.

1. Dziś ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na seminarium duchowne – Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu w piątek 6 grudnia rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Dariusz Busik salezjanin.

6 grudnia (piątek)

Tego dnia jest możliwość odwiedzin chorych w domach (spowiedź, Komunia św. i ewentualnie namaszczenie chorych), tych których nie możemy przywieść do kościoła. Proszę o zgłoszenie takich osób dziś po Mszach św. w zakrystii.

18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy; w trakcie adoracji możliwość spowiedzi)

19.00 – Msza święta z nauką rekolekcyjną

7 grudnia (sobota)

7.30 – Roraty (Msza święta w kaplicy u Sióstr z nauką rekolekcyjną)

Od 9.00 – Spowiedź w kościele

9.30 – Msza święta z nauką rekolekcyjną

Od 17.00 – Spowiedź w kościele

18.00 – Msza święta z nauką rekolekcyjną

8 grudnia (niedziela)

7.30 – Msza święta z nauką rekolekcyjną

9.30 – Msza święta z nauką rekolekcyjną

12.00 – Msza święta z nauką rekolekcyjną

Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i Akt Zawierzenia Parafii Matce Bożej.

1. Msza św. Roratnia, odprawiane będą w kaplicy Sióstr od poniedziałku do piątku o godzinie 6.45. Po Mszy świętej dzieci będą mogły spożyć ciepły posiłek w stołówce szkolnej. W sobotę Roraty będą odprawiane w kaplicy o godzinie 7.30. Na Roratach dzieci otrzymają plansze z naklejkami.
  2. Ogłaszamy konkurs szopek dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się w 4 Niedzielę Adwentu 22 grudnia na Mszy św. o godzinie 9.30 – będą nagrody.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Mszy św. o godz. 9.30 odbędzie się poświęcenie i wręczenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej. Również na tej Mszy św. Rodzice z Róży Różańcowej modlitwy za dzieci odnowią zwoje zobowiązanie.
  4.  Na stoliku wyłożona jest prasa katolicka. Jest nowy, adwentowy numer naszego parafialnego pisemka FILUŚ. W zakrystii jest już grudniowy numer miesięcznika Różaniec.

Poniedziałek      2 XII

Za zmarłe Siostry, rodziców i krewnych Sióstr, oraz zmarłych dobroczyńców Domu

+ Cecylię i Stanisława Sapijaszko, Karolinę i Władysława Pączek

Wtorek              3 XII