Projekt mozaiki

Sobota, Wrzesień 25, 2021, 20:25
XXVI Niedziela zwykła
26 września 2021 r.

Dziś odbywa się w kościołach liczenie wiernych uczestniczących we Mszy świętej i przystępujących od Komunii świętej.
W tym tygodniu w piątek rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Nabożeństwa będą odprawiane w kościele w dni powszednie o godzinie 17.15. Natomiast w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00. Naszą szczególną intencja modlitewną w październiku będzie podziękowanie Bogu za beatyfikację kardynała Stefana Wyszyńskiego i Elżbiety Róży Czackiej oraz prośba o łaski Boże za ich wstawiennictwem. Podczas nabożeństw różańcowych dzieci będą zbierać naklejki na plansze – myślę, że katecheci nagrodzą to oceną.
W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 17.00 – spowiedź będzie podczas Różańca, o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Oprócz mnie będzie spowiadał kapłan z Młochowa.
W sobotę, z racji I Soboty miesiąca, Msza św. o godz. 7.30 zostanie odprawiona w kościele. Po Mszy św. odmówimy Różaniec – dlatego nie będzie w tym dniu nabożeństwa różańcowego o 17.15.
Na stoliku wyłożona jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość na październik. W zakrystii jest październikowy numer Różańca.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

27   września

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej  dla Zosi w 1 rocz. urodzin

28   września