Witamy na stronie

Parafii Rzymskokatolickiej
N.M.P. Wspomożenia Wiernych

 Różaniec Do Granic Nieba

 
https://rozaniecdogranic.pl/ dlaczego-Rozaniec-Do-Granic- Nieba
 
Poprzez przebłaganie Boga, za grzech zabijania nienarodzonych i wynagrodzenie cierpienia, jakiego doznały dzieci nienarodzone pragniemy ratować Polskę i świat przed konsekwencjami grzechów. Konsekwencje stają się coraz bardziej widoczne i dotykają nas coraz bardziej.
 
Pamiętacie Różaniec Do Granic sprzed 3 lat? Dzisiaj nie mniej niż wtedy potrzebna jest nasza wspólna modlitwa i pokuta. Ponownie organizujemy ogólnopolskie wydarzenie modlitewne, żeby zmienić bieg historii, powstrzymać zło i wymazać skutki naszych grzechów.
 
Jak to robimy?
 
Wspólnie. Jak Izrael na kartach Biblii, jak nasi przodkowie przez wieki.
Od 01 do 08 listopada, w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych.
 
1. Pokutujemy za wszystkie grzechy aborcji dokonane w Polsce.

2. Prosimy dusze czyśćcowe o modlitwę, ofiarowujemy odpusty.

3. Przepraszamy dzieci nienarodzone, przyjmujemy je do naszych rodzin i prosimy o modlitwę za nas.
 
Owocem tej wielkiej modlitwy Polaków może być przywrócenie nadziei, wiary i przyjęcie pokoju Bożego.
 
Zachęcam Parafian do podjęcia tej inicjatywy modlitewnej. Na stronie internetowej Różaniec do Granic Nieba są dalsze informacje. Jako Parafia przystępujemy oficjalnie do tej inicjatywy – codziennie od 1 do 8 listopada będzie odmawiany w tej intencji Różaniec w Kościele (w takim porządku jak w październiku: od poniedziałku do soboty o godz. 17.15, a w niedziele po Mszy świętej o godz. 12.00.
Ks. Ludwik Nowakowski
Sobota, Październik 3, 2020, 22:17

XXVII Niedziela Zwykła

4 października 2020

 

  1. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w kościele od poniedziałku do soboty o godzinie 17.15. Natomiast w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00. W październiku z racji nabożeństw różańcowych w dni powszednie w kościele codziennie odprawiana jest Msza św. o godz. 18.00. Zachęcam dzieci do udziału w Różańcu – s. Katarzyna rozdaje plansze z naklejkami.
  2. W środę 7 października przypada wspomnienie NMP Różańcowej. Zachęcam do udziału w Różańcu i we Mszy świętej wieczornej członków Żywego Różańca i Róż modlitwy rodziców za dzieci.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia – na stypendia dla ubogiej młodzieży. Po Mszy św. o godz. 9.30 zapraszamy na program muzyczno-literacki w wykonaniu naszej scholii.
  4. Na stronie internetowej Parafii publikowane są co miesiąc katechezy formacyjne – tym miesiącu jest rozważanie na 25-lecie Misji św. Teresy od Dz. J. – misji modlitwy za kapłanów.   
  5. Na stoliku wyłożona jest prasa katolicka: Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość niedzielny na październik, a także nasze pisemko parafialne FILUŚ, w zakrystii są miesięczniki Różaniec i Egzorcysta. W Niedzieli jest m.in. ciekawy artykuł o duchowości maryjnej Kardynała Wyszyńskiego, a w Gościu Niedzielnym obszerny artykuł o nowym błogosławionym Carlo Acutisie.
  6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie spowiadał salezjanin ks. Dariusz Buksik.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

PONIEDZIAŁEK
5 października

7.00

 

18.00

Za Parafian

WTOREK
6 października

7.00

 

18.00

 

ŚRODA
7 października

7.00

 

18.00

 

CZWARTEK
8 października

7.00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Kingi i Olega w 15 rocz. ślubu i ich dzieci

18.00

 

PIĄTEK
9 października

7.00

 

18.00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Michała i całej Rodziny

SOBOTA
10 października

7.30

 

18.00

 

XXVIII NIEDZIELA Zwykła
11 października

7.30

 

9.30

+ Jacka Pilitowskiego

12.00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Agnieszki i Sylwestra w 30 rocz. ślubu i o potrzebne łaski dla ich dzieci i wnuków

 

 


Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz