Niedziela, Listopad 3, 2019, 11:45

XXXI Niedziela zwykła

3 listopada 2019 r.

1. Dziękuję służbie liturgicznej i osobom śpiewającym za organizację liturgii 1 i 2 listopada. Dziękuję P. Włodzimierzowi Więch i jego firmie pogrzebowej za przygotowanie cmentarza do minionych uroczystości, a szczególnie za zadaszenie ołtarza i zabezpieczenie sanitarne.
  2. W poniedziałek o 19.30 zapraszam młodzież na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Spotkanie to jest razem ze świadkami – stanowi próbę przed liturgią 12 listopada.
  3. W czwartek 7 listopada o godz. 19.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
  4. W przyszła niedzielę 10 listopada na Mszach św. o 7.30 i 9.30 będzie spowiadał ks. Dariusz Buksik salezjanin, o 12.00 odprawi Msze św.
  5. Do ósmego listopada raz dziennie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunkiem jest: nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych, Komunia święta i modlitwa w intencjach Papieża.
  6. Wypominki tak jak do tej pory będą czytane w dwóch częściach przez Mszą świętą o 7.30 i przed Msza święta o 9.30.
  7. Na stoliku jest wyłożona prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.

Poniedziałek     4 XI

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Michała i całej Rodziny

Wtorek               5 XI

+ Władysława Smolińskiego int. po pogrzebie